Liceum Plastyczne im. Tadeusza Kulisiewicza

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych NR 2 w Kaliszu

Absolwenci

Styczeń30

rocznik 2015 – 2019

wychowawca: mgr Iwona Marcinkowska

Bednarkiewicz Aleksandra
Biadaszkiewicz Wiktoria
Brodziak Gabriela
Czajczyńska Weronika
Franek Oliwia
Frąszczak Mateusz
Furmaniak Olga
Garbowicz Julia
Janiak Maria
Janicka Kinga
Jankowiak Stefania

Janicka Kinga
Jankowiak Stefania
Jerz Piotr
Kosmowski Jakub
Nita Anna
Otmianowska Julia
Pacholski Jakub
Szmyt Agata
Trzepacz Justyna
Szukalska Aleksandra
Urbaniak Olga

rocznik 2014 – 2018

wychowawca: dr Joanna Bruś

Antoszczyk Natalia
Będzińska Aurelia
Chmielewska Maria
Dziedzic Alicja
Grzelaczyk Aleksandra
Jaśkiewicz Aleksandra
Jeżyk Katarzyna
Klimek Oliwia
Krymarys Małgorzata
Kubera Kinga
Matasek Weronika

Matusiak Aleksandra
Melak Kinga
Naskręt Marta
Pinczak Martyna
Prochowicz Adrianna
Rychter Katarzyna
Sakowska Kamila
Sieradzka Gabriela
Szlacheta Patrycja
Tułacz Daniel

rocznik 2013 – 2017

wychowawca: mgr Izabella Symanowicz

Błoch Anna
Chojnacka Katarzyna
Czerniakowska Natasza
Dewicka Karolina
Fichowski Bartłomiej
Gancarz Oliwia
Garbowicz Jakub
Grzesiak Klaudia
Guźniczak Natalia
Kazimierska Weronika

Maciołek Klaudia
Mazur Natalia
Mazurczak Krystian
Mikołajczyk Paulina
Mróz Dominika
Piniecka Justyna
Rokicka Roksana
Skoneczna Adrianna
Wojtas Barbara
Wróblewska Amanda

rocznik 2012 – 2016

wychowawca: mgr Ewa Ratajczyk

Bednarkiewicz Jakub
Dudkiewicz Jagoda
Grzegorek Maksymilian
Grzemska Karina
Handke Sara
Hołda Kinga
Jagielska Justyna
Janczak Justyna
Jarych Wojciech
Kaczała Norbert
Krzywoźniak Jerzy
Łazińska Marlena

Mikołajczyk Małgorzata
Miłkowska Olga
Mocna Aleksandra
Ostojska Klaudia
Pawlińska Magdalena
Pelc Paulina
Piekarska Joanna
Pisula Magdalena
Przybył Monika
Przybyła Agnieszka
Przybyła Katarzyna
Suchecka Justyna

rocznik 2011 – 2015

wychowawca: mgr Włodzimierz Ćwir

Bider Marika
Ciesiółka Dawid
Głodek Arkadiusz
Grzelińska Joanna
Józefiak Monika
Keler Julia
Kneisel Julia
Kowalik Nikola
Kujawiak Monika
Majerowicz Patrycja
Mażuchowska Monika

Morawski Marek
Nowak Patrycja
Olejniczak Marta
Ozimek Karolina
Piekarska Emilia
Pierścińska Joanna
Rak Aleksandra
Strzelczyk Dominika
Wabnik Barbara
Weber Adrianna

rocznik 2010 – 2014

wychowawca: dr Joanna Bruś

Drygielska Magdalena
Gabrysiak Kinga
Halak Katarzyna
Jakóbek Daria
Juszczak Aleksandra
Kasprzak Nicola
Krzywik Joanna
Kuca Magdalena
Lingowska Angelika
Machowicz Weronika
Malcher Weronika
Mamos Monika

Maślak Ilona
Mikołajczyk Klaudia
Nawrocka Miriam
Pinczak Dominika
Podgórska Sylwia
Przybył Julia
Szlachta Bernadeta
Szuleta Łukasz
Teodorczyk Paulina
Wolny Aleksandra
Wolny Damian

rocznik 2009 – 2013

wychowawca: mgr Iwona Marcinkowska
2009

Balcerzak Magdalena
Błażejewska Martyna
Cieciórski Artur
Cierniak Agnieszka
Demianiuk Patrycja
Fabisz Piotr
Gadko Żaneta
Gałęska Magdalena
Gogulska Anna
Gruszczyńska Marta
Janas Małgorzata
Kempińska Marta
Kędzierska Patrycja

Kowalczyk Grzegorz
Leśniewicz Seweryn
Mykytyn Eliza
Olejniczak Katarzyna
Paprot Honorata
Płonka Karina
Pośpiech Marlena
Przybyła Joanna
Przywara Magdalena
Rosiak Monika
Serafinowska Patrycja
Szczot Róża
Zaleśna Joanna

rocznik 2008 – 2012

wychowawca: mgr Marcin Gaj

Banaszkiewicz Dominika
Bartkowiak Tomasz
Garbacz Anna
Haraś Iga
Ignaszak Karolina
Jaśkiewicz Agata
Juszkiewicz Agata
Kęszycki Jakub
Kielar Marta
Kołodziej Karolina

Leśnierowska Marika
Olejnik Natalia
Piskorek Joanna
Posiłek Sebastian
Sas Małgorzata
Szablewska Joanna
Szmaja Weronika
Tulin Katarzyna
Zych Grażyna

rocznik 2007 – 2011

wychowawca: mgr Izabella Symanowicz
wrzesień 2009

Adamiak Eliza
Bogacz Katarzyna
Buda Joanna
Dziechciarow Malwina
Fryś Katarzyna
Grabowska Natalia
Janiak Kinga
Kaleta Agnieszka
Kempa Paulina
Kmiecik Kamil
Kwiatkowski Damian
Nowosielska Katarzyna
Palot Elżbieta

Przybył Beata
Ratajczyk Monika
Raźniak Ada
Reszel Martyna
Szaciłło Kinga
Szewczuk Katarzyna
Sztandera Maira
Szymańska Małgorzata
Talaga Maciej
Walczyńska Daria
Węgrzyn Aleksandra
Wojtczak Karolina
Wróbel Katarzyna

rocznik 2006 – 2010

wychowawca: dr Joanna Bruś
2012

Banasiak Sergiusz
Bartczak Roksana
Doruch Katarzyna
Gawłowicz Paulina
Jakubowska Emilia
Janyszek Dominik
Jelak Kesja
Jezierska Agata
Jezierska Dorota
Krzywda Marta
Majchrzak Michał

Niedziela Natalia
Nowicki Adam
Pilarczyk Justyna
Przywara Paulina
Raczyk Katarzyna
Radziejewska Kinga
Surdel Bartłomiej
Szymankiewicz Mikołaj
Wardęga Agnieszka
Wojtkiewicz Martyna
Zych Stefan

rocznik 2005 – 2009

wychowawca: mgr Anna Suchorzewska

Ćwir Krzysztof
Fincek Ziemowit
Florczyk Krzysztof
Frydrychowicz Malwina
Grzybek Maria
Józefowicz Paulina
Kąkol Julita
Kempa Adrian
Kopica Miłosz
Kott Eliza

Kowalska Paulina
Książek Natalia
Kubiak Patrycja
Lis Paula
Nejman Karolina
Razik Anita
Skowrońska Marta
Suwara Marta
Umerle Natalia

rocznik 2004 – 2008

wychowawca: mgr Iwona Marcinkowska
2005

Antczak Karolina
Baradziej Julia
Czarnek Maria
Czernic Barbara
Filipiak Justyna
Gaweł Maciej
Gąsior Marika
Ignasiak Weronika
Jakóbczak Marlerna
Kasprowicz Joanna
Kaźmierczak Kamil
Kaźmierczak Milena
Korzeniowska Paulina
Kwiatkowska Marta
Lepka Aleksandra

Ludwiczak Katarzyna
Maciak Barbara
Owczarek Aleksandra
Popiołek Krzysztof
Siwek Katarzyna
Sobczak Mariusz
Sobczak Nina
Stasiak Przemysław
Sztylka Marta
Świtalska Natalia
Tworo Klaudia
Wawrzyniak Anita
Właszyńska Katarzyna
Włodarczyk Adam
Wojciechowska Katarzyna

rocznik 2003 – 2007

wychowawca: mgr Izabella Symanowicz
2003

Djoniziak Ilona
Gębalska Paulina
Górska Eliza
Idźkowska Anna
Jamroziak Joanna
Karłaszewska Karolina
Kościelak Małgorzata
Kowalewska Wioletta
Kowalska Anna
Kwiatkowska Weronika
Ludwiczak Karolina

Łukaszewska Daria
Mikołajczak Joanna
Nowakowska Małgorzata
Owczarek Sylwia
Owsiany Mateusz
Pabiszczak Kamil
Paszyn Adam
Stasiak Mariola
Stencel Marcin
Wielgosz Tomasz

rocznik 2002 – 2006

wychowawca: mgr Ewa Ratajczyk
2003/2004

Balcer Anna
Bączkiewicz Michał
Biedka Adam
Brajer Maciej
Duster Natalia
Gryndzińska Aleksandra
Jamroziak Aleksandra
Kellner Artur
Kozibura Justyna
Manikowska Aleksandra
Marucha Agnieszka
Kaczkowska Fatima
Marzuchowska Iwona

Mielicka Aleksandra
Mosiołek Radosław
Nawrocka Edyta
Pawlak Katarzyna
Piętka Elżbieta
Skowron Magdalena
Radolińska Sandra
Sobok Izabela
Szajdzińska Natalia
Śmigielska Anna
Turek Ewa
Wiktorska Anita

posted under

Comments are closed.

Archiwa