Bilety do Plastyka na rok szkolny 2023/2024 rozdane!

marzec14

Kolejna już XIV edycja „Biletu do Plastyka” za nami. Ku naszemu ogromnemu zadowoleniu na konkurs stawiło się aż 54 ósmoklasistów z Kalisza i okolic.
Oceniamy, że poziom prac był na wysokim poziomie, co przysporzyło jury odrobinę kłopotu w wyłonieniu zwycięzców. Po długich obradach i burzliwych dyskusjach udało się przyznać 7 regulaminowych nagród i dwa dodatkowe wyróżnienia:

Nagroda – BILET do Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kulisiewicza w Kaliszu:

• Adelina Fomenko ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Kaliszu
  • Nikola Doruch z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
  • Magdalena Sójka z Zespołu Szkół im. Arkadego Fidlera i Armii Krajowej w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie

Wyróżnienia:

• Xymena Przybyłek ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Kaliszu
  • Wiktoria Turalska ze Szkoły Podstawowej im Mieczysława Jałowieckiego w Kamieniu
  • Malwina Gaj ze Szkoły Podstawowej nr 11 im. Mirosława Fericia w Ostrowie Wielkopolskim
  • Zuzanna Jeż ze Szkoły Podstawowej im. Łucji Mroczeńskiej w Łęce Opatowskiej
  • Ewa Sowa z Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim

Nagroda Dyrektora Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kulisiewicza w Kaliszu:

• Jana Oehl ze Szkoły Podstawowej Sióstr Nazaretanek w Kaliszu

Nagroda Stowarzyszenia Inicjatyw Edukacyjno-Artystycznych TeKa:

• Zofia Wiśniewska z Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy konkursu mieli fajny czas. Było nam bardzo miło gościć tak utalentowaną młodzież. Nagrodzonym osobom gratulujemy z całego serca i zapraszamy na Drzwi otwarte!, które odbędą się 18 marca oraz 1 kwietnia w naszej szkole.

Do zobaczenia, czekamy na Was

I. M. i A. M

.

Zdjęcia z przebiegu konkurs na FB