Inspirujący Gołuchów

październik21

Gołuchów to niezwykłe  miejsce.  Niektórzy  uważają, że gdy odwiedzi się go raz, to już zawsze się wraca. Coś w tym jest, ponieważ kolejny raz  uczniowie kaliskiego ”plastyka”, dzięki współpracy z  Ośrodkiem Kultury Leśnej w Gołuchowie uczestniczyli  w czerwcowym  plenerze  malarskim w Gołuchowie. Opiekę  artystyczną podczas pleneru sprawowali mgr Ewa Ratajczyk i mgr Marcin Gaj.

E.R.

12036385_881916345260296_5823018810531472248_n

21 października br. podczas wernisażu w Urzędzie Gminy w Gołuchowie otworzyliśmy wystawę poplenerową uczniów kaliskiego Liceum Plastycznego. Na spotkanie przybyli autorzy prac wraz z nauczycielami oraz rodzicami, uczniowie gimnazjum z Gołuchowa i Kościelnej Wsi, radni, dyrektorzy szkół, przedstawiciele OKL-u, Muzeum Narodowego w Poznaniu, oddział w Gołuchowie, Biblioteki Publicznej oraz mieszkańcy gminy.
Wystawa zdobi korytarze, klatkę schodową oraz salę sesyjną gołuchowskiego Urzędu Gminy.
Zapraszamy do podziwiania.

źródło: Gołuchowskie Centrum Kultury „Zamek” w Gołuchowie