UWAGA! Są wyniki egzaminu wstępnego

maj31

Egzamin – jak sama nazwa wskazuje – był wstępny, co oznacza, że kandydaci mają za sobą pierwszy etap rekrutacji.
Teraz każdy, kto zdał egzamin i myśli o rozpoczęciu nauki w naszej szkole w roku szkolnym 2021/2022 musi wypełnić na stronie https://ponadpodstawowe-kalisz.nabory.pl elektroniczny wniosek o przyjęcie do Liceum Sztuk Plastycznych w Kaliszu – koniecznie z zaznaczeniem pierwszego wyboru.
Należy to zrobić jak najszybciej.

Terminarz rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

1. Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej powinien zostać wypełniony elektronicznie i zaakceptowany w terminie do 21 czerwca do godziny 15:00
  2. Od 25 czerwca do 14 lipca do godziny 15:00 uzupełnianie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o skan świadectwa oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
  3. 22 lipca od godziny 12:00 szkoły ogłaszają listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów
  4. Od 23 do 30 lipca do godziny 15:00 szkoły przyjmują oryginały świadectw i zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty
  5. 2 sierpnia o godzinie 12:00 szkoły ogłaszają listy przyjętych i nieprzyjętych kandydatów.

posted under Ogłoszenia