Co u żaby słychać?

czerwiec16

Koniec roku szkolnego coraz bliżej. Oceny już wystawione. Wszyscy czują zapach wakacji.
A w szkole się dzieje!
Nie ukrywamy, że siedzenie przy podręcznikach nie jest najprzyjemniejszą czynnością jaką można robić w czerwcu. Postanowiłyśmy umilić trochę ostatnie dni nauki.
Wielu uczniów marzyło o tym, aby zajrzeć do wnętrza żaby.
Dzięki Sandrze Mikołajczewskiej oraz Julii Chrystek z 2LP stało się to możliwe. Uszyły one Żabę Żanetę, która nie ma nic przeciwko, gdy ktoś wyciąga jej jelita. Gdy już znudziło nas oglądanie wnętrzności zabrałyśmy się do grania w grę karcianą. Karty z uroczymi rysunkami zrobiła Julia Samulska z 3TA. Nie obyło się także bez sesji zdjęciowej, którą przeprowadziła Karolina Płomińska z 3TA. Biologia to nie tylko wkuwanie po nocach trudnych słów jak kwas dezoksyrybonukleinowy.
Trochę czasu, szczypta chęci i można się naprawdę dobrze bawić.

posted under ... inne