Liceum Plastyczne im. Tadeusza Kulisiewicza

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych NR 2 w Kaliszu

Bydgoszcz – XIV Makroregionalny Przegląd z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby

Marzec22

XIV Makroregionalny Przegląd z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby dla uczniów szkół plastycznych – Bydgoszcz 2019 już za nami !!!.
Przegląd drugiego etapu prac dla uczniów szkół plastycznych makroregionu północno-zachodniego odbył się w tym roku 21-22 marca w Zespole Szkół Plastycznych w Bydgoszczy. W przeglądzie uczestniczyło 51 uczniów z 17 szkół kształcenia plastycznego.
Liceum Plastyczne im. Tadeusza Kulisiewicza reprezentowali uczniowie klasy III: Nikola Celer, Patrycja Kaczorowska i Marcin Adamski.
Jury przyznało reprezentantom naszej szkoły IV miejsce z łączną sumą punktów 79,00 (max.90,00). Serdecznie gratulujemy i dziękujemy naszym reprezentantom doskonałego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów artystycznych.

Email will not be published

Website example

Your Comment: