Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kulisiewicza

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kaliszu

„Popatrz na świat oczami wyobraźni” – pierwsza edycja konkursu „Bilet do LP”

Luty12

bilet do lp

Dnia 9.02.2009 r. Liceum Plastyczne w Kaliszu zorganizowało konkurs plastyczny dla uczniów z klas III gimnazjum. 35 uczestników w pracowniach Plastyka realizowało temat „Popatrz na świat oczami wyobraźni”.

Honorowym patronatem objął konkurs Naczelnik Wydziału Edukacji w Kaliszu- Pan Mariusz Witczak.

Komisja pracowała w składzie: wicedyrektor szkoły- mgr Marek Szroniak oraz nauczyciele: mgr Iwona Marcinkowska, mgr Izabela Symanowicz, mgr Włodzimierz Ćwir. Jury nagrodziło trzech uczestników ?Biletem do Liceum Plastycznego? : Emilię Szalek (Gimnazjum Nr 10), Katarzynę Weirauch (Gimnazjum Nr 10) oraz Martę Kempińską (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Taczanowie). Laureaci konkursu moga rozpocząć naukę w Liceum Plastycznym od września 2009r. bez konieczności zdawania w czerwcu egzaminów wstępnych.

Pozostali uczestnicy otrzymali symboliczne upominki w postaci blejtramów i kompletów pasteli. Nagrody wręczył zastępca Naczelnika Wydziału Edukacji- Pan Krzysztof Jurek.

W trakcie trwania konkursu w ZSP 2 odbyło się spotkanie metodyczne dla nauczycieli plastyki prowadzone przez doradcę metodycznego do spraw plastyki- Panią Natalię Iwanow.

Monika Prałat

posted under Konkursy, wystawy

Comments are closed.

Archiwa