Wędrówki ze szkicownikiem

czerwiec19

Tegoroczne wakacje rozpoczną się już za moment, dlatego też mamy dla młodych, aktywnych i twórczych uczniów liceów plastycznych w całej Polsce propozycję wzięcia udziału w trzeciej już edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. ŚLADAMI KULISIEWICZ – wędrówki ze szkicownikiem 2017
Cele i założenia :
Rozbudzenie wyobraźni plastycznej i zachęcenie do twórczej ekspresji. Zwrócenie uwagi na postać Kulisiewicza jako mistrza wciąż aktualnego i godnego naśladowania.Udział w konkursie może być początkiem poszukiwania własnej drogi artystycznej i nowych metod pracy.

Warunki uczestnictwa:

1. Konkursu adresowany jest do wszystkich uczniów średnich szkół plastycznych w Polsce.
    Uczestnik może zgłosić do konkursu minimum trzy szkice w formacie nie większym niż 100cm x 70cm, wykonane w latach 2016 -2017, nie prezentowane w innych konkursach i przeglądach.
  2. Mniejsze szkice prosimy nakleić na brystol o formacie 100cm x 70cm, proponując tym samym własną kompozycję prac.
  3. Prace oceniane będą w kategorii rysunku i mogą być wykonane w dowolnej technice rysunkowej lub mieszanej.
    Prace konkursowe należy przesłać na adres:
    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 – Liceum Plastyczne im. Tadeusza Kulisiewicza w Kaliszu
    ul. Rzemieślnicza 6, 62-800 Kalisz
    z dopiskiem:
    Konkurs plastyczny ? ?Śladami Kulisiewicza ? wędrówki ze szkicownikiem ?
    w nieprzekraczalnym terminie do 16 października 2017 r. (decyduje data stempla pocztowego).

regulamin_konkursu_2017-2016

karta zgłoszeniowa