Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kulisiewicza

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kaliszu

Przegląd – Poznań 2017

Marzec11

12 Makroregionalny Przegląd Prac z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby już za nami. Właśnie wróciliśmy z Poznania. Jak co roku troje uczniów z klasy III LP reprezentowało naszą szkołę w trzech w/w dziedzinach sztuki. Jak co roku towarzyszą temu wydarzeniu wielkie emocje. Niezależnie od wyniku jest to zawsze miłe spotkanie z uczniami i nauczycielami innych szkół artystycznych. Wymiana doświadczeń, poglądów i umiejętności to dla młodych twórców absolutnie bezcenna lekcja do dalszego rozwoju artystycznego. Nasze kochane dziewczyny : Kinga, Weronika i Marta serdecznie Wam gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych .
I.S.

posted under Przeglądy

Comments are closed.

Archiwa