Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kulisiewicza

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kaliszu

Gdzie jest Alicja?

Styczeń22

Wieloletnia tradycja naszej szkoły „nakazuje”, żeby klasa III przygotowała takie specjalne wydarzenie, celem którego jest sprawdzenie, czy nowo przybyli adepci sztuki są godni przyjęcia w szeregi uczniów Liceum Plastycznego w Kaliszu. Chodzi tu oczywiście o… O-TRZ-ĘSI-NY

Plastyk w Wonderworld!!!!
Zgodnie ze szkolną tradycją kl. III LP przygotowała w miniony wtorek otrzęsiny pierwszaków. Tak barwnych otrzęsin dawno nie mieliśmy, a to za sprawą przeniesienia się w świat Alicji z Krainy Czarów. Popatrzcie na pomysłową scenorgrafię i kostiumy! Pierwszoklasiści dali radę zadaniom i zostali oficjalnie przyjęci w szkolne szeregi, a potem były tańce, hulańce, zabawa…

Gdzie jest Alicja? – pokaz slajdów

Comments are closed.

Archiwa