Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kulisiewicza

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kaliszu

Najlepsze Dyplomy Akademii Sztuk Pięknych 2015

sierpień15

Gratulacje, gratulacje, po trzykroć gratulacje dla naszej absolwentki – Karoliny Ludwiczak, której to praca dyplomowa w drodze plebiscytu została uznana za Najlepszy Dyplom Akademii Sztuk Pięknych w roku 2015.

4205_o

 

Karolina Ludwiczak

Kierunek studiów: Sztuka i wzornictwo szkła
Temat pracy: Właściwości estetyczne szkła jako inspiracja do kreowania małych form rzeźbiarskich
Promotor: prof. Małgorzata Dajewska
ASP Wrocław

W sobotę, 18 lipca 2015 roku Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku otworzy bramy Wielkiej Zbrojowni zapraszając na jedne z najważniejszych wydarzeń poświęconych sztukom plastycznym w Gdańsku. Wystawa?Najlepsze Dyplomy Akademii Sztuk Pięknych? pozwala najzdolniejszym absolwentom wyższych uczelni plastycznych w kraju prezentować swoje prace dyplomowe.

Od 18 lipca prace będą dostępne dla wszystkich, którzy chętnie korzystają z przejścia przez wrota do parteru Wielkiej Zbrojowni od strony Targu Węglowego oraz od strony ulicy Tkackiej. To niepowtarzalna szansa, by zobaczyć jak kształtuje się współczesna sztuka i obejrzeć prace wstępującego pokolenia artystów.

?Dziennik Bałtycki? wraz z Akademią Sztuk Pięknych w Gdańsku z tej okazji organizuje plebiscyt na najlepszą pracę dyplomową. W każdej chwili trwania wystawy będzie można oddać głos na wybraną pracę w głosowaniu publiczności.

Wystawa rozpocznie się 17 lipca o godzinie 12. Będzie trwać od 18 lipca do 23 sierpnia, czynna w godzinach11-20Wielka Zbrojownia, Targ Węglowy 6. Wstęp wolny.

źródło: Dziennik Bałtycki

 

Comments are closed.

Archiwa