Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kulisiewicza

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kaliszu

Ostatnie poprawki : )

Marzec22

1001591_619183291499625_1623015413_n

To były ostatnie poprawki przed wyjazdem do Poznania na IX Makroregionalny Przegląd z Rysunku Malarstwa i Rzeźby. W tym roku na przegląd pojechali: Ola Rak – malarstwo, Marta Olejniczak – rysunek i Arek Głodek – rzeźba. Nad bezpieczeństwem i dobrą formą naszych trzecioklasistów czuwają Pani Iza Symanowicz i Agnieszka Miśkiewicz. 
Wczoraj cała piątka miała bardzo ciężki dzień młodzież zmagała się z pracą pod presją czasu i konkurencji, a panie psorki przez pół dnia obgryzały z nerwów pazurki, zastanawiając się jak idzie ich podopiecznym. 
O wynikach rywalizacji dowiemy się dzisiaj.
Trzymajmy kciuki.

I. M.

Comments are closed.

Archiwa