Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kulisiewicza

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych NR 2 w Kaliszu

Święto „Niecałej”

Wrzesień7

Koncerty, zespoły taneczne, liczne zakątki tematyczne oraz doskonała atmosfera towarzyszyła pierwszemu dniu imprezy „Święto Ulicy Niecałej”. Ta mała, ale niezwykle atrakcyjna architektonicznie i bogata w historyczne wydarzenia ulica wypełniła się w sobotę tłumem Kaliszan.

SN850032_article

Goście przybyli na „Święto Ulicy Niecałej” mogli obejrzeć występy m.in. zespołów ludowych i orkiestry dętej z Gminnego Ośrodka Kultury w Liskowie oraz „Piano Song” Anny Oligny. Oprócz tego, na ulicy stanęło 15 zaułków tematycznych m.in. artystyczny, zaułek lalek, książki i poezji, smaków oraz dla najmłodszych gości imprezy. /www.Calisia.pl/

Nasi uczniowie rozgościli się w zakątku dla artystów gdzie pod opieką pani Ewa Ratajczyk przygotowali ekspozycję prac malarskich wykonanych podczas pleneru w Gołuchowie. Piękna pogoda i niepowtarzalna atmosfera jaka towarzyszyła świętowaniu przyciągnęła mnóstwo zwiedzających zainteresowanych nie tylko twórczością młodych artystów, ale również pracami florystycznymi uczniów z klasy architektury krajobrazu.

I.M.

One Comment to

“Święto „Niecałej””

  1. Avatar Wrzesień 24th, 2013 at 4:35 pm Pan Marcin Says:

    Niesamowity Pan Damian


Archiwa