DYPLOMY 2020 ruszyły!

lipiec3

Nareszcie! Tak długo wyczekiwana decyzji CEA o możliwości przeprowadzenia Egzaminu dyplomowego… Jest!!!
I pomimo pandemii oraz utrudniającego pracę reżimu sanitarnego pierwsi dyplomanci są już już po obronie

Na pierwszy ogień poszła renowacja elementów architektury – podopieczni pan dyrektora Marcina Gaja.

Drudzy w kolejności byli podopiecznych pana Włodka Ćwira, czyli absolwenci specjalizacji ceramika artystyczna.

No i na koniec do prezentacji swoich projektów przystąpili uczniowie specjalizacji aranżacja wnętrz – moje pociechy.
Obejrzeliśmy siedem bardzo interesujących projektów, wysłuchaliśmy prezentacji młodych projektantów wnętrz – aż się prosi, żeby te ciekawe koncepcje wyszły poza mury naszej szkoły.

Doskonała wiadomość – wszyscy obronili!!!
I.M.

posted under Dyplomy