Egzamin wstępny do LSP w Kaliszu

Komunikat Dyrektora ZSP Nr 2 w Kaliszu
w sprawie egzaminu wstępnego

Drodzy Uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej, szanowni Rodzice,
znajdujemy się w wyjątkowym i niezwykle trudnym dla nas wszystkich czasie. Pandemia, z którą obecnie się zmagamy, spowodowała, że władze naszego Państwa musiały podjąć decyzję o czasowym zawieszeniu funkcjonowania systemu jednostek oświatowych. Wiąże się to także z zawieszeniem i zmianą terminów przeprowadzenia przez szkoły różnego rodzaju form egzaminów: w szkołach podstawowych ? egzamin ósmoklasisty, w szkołach średnich ? egzamin maturalny, w szkołach artystycznych ? egzamin wstępny.

Na obecną chwilę nie ma możliwości przeprowadzenia rekrutacji w postaci egzaminu wstępnego. Dyrekcja szkoły jest w stałym kontakcie z organem prowadzącym szkołę oraz organem nadzorującym, którym jest Centrum Edukacji Artystycznej. Wszelkie nowe okoliczności mające wpływ na możliwość przeprowadzenia egzaminu wstępnego do naszego Liceum Sztuk Plastycznych ? szkoły młodej, ale już ugruntowanej licznymi osiągnięciami artystycznymi ? będą ogłaszane na stronach ZSP 2 w Kaliszu i kaliskiego Plastyka.
Tym samym cały czas Rodzice mogą zgłaszać swoje dzieci do wzięcia udziału w egzaminie wstępnym do naszej szkoły poprzez wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną, deklaracji o chęci przystąpienia do egzaminu wstępnego (w załączniku poniżej).

Bardzo proszę monitować informacje zamieszczane na stronach internetowych naszej szkoły.

Życzymy wszystkim uczniom, którzy pragną kontynuować swoją edukację w naszej wspaniałej szkole, zdrowia i wytrwałości w oczekiwaniu na moment sprawdzenia swoich możliwości plastycznych.

Dyrektor ZSP 2 w Kaliszu
/-/ Janusz Matuszewski

deklaracja o chęci przystąpienia do egzaminu wstępnego

posted under ... inne