Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kulisiewicza

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych NR 2 w Kaliszu

„Śladami Kulisiewicza – wędrówki ze szkicownikiem” – IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny rozstrzygnięty!

Październik18


Do wystawy pokonkursowej jury zakwalifikowało prace następujących autorów:

Zespół Szkół Plastycznych
w Bielsku- Białej 

opiekun artystyczny: Edyta Lego 
Róża Wrońska 

Zespół Szkół Plastycznych
w Gdyni 

opiekun artystyczny: Tomasz Sójka 
Kamila Kmiecik

opiekun artystyczny: Wojciech Juchniewicz
Alicja Liss

 opiekun artystyczny: Ewa Manuszewska 
Żaklina Nürnberg

opiekun artystyczny: Piotr Budziszewski 
Daria Wasiak 

Zespół Szkół Plastycznych
im. Stanisława Wyspiańskiego
w Jarosławiu 

opiekun artystyczny:  Teresa Ulma
Anna Bobowicz
Dawid Chudy

 opiekun artystyczny:  Michał Orzechowski 
Filip Polaczek 

Liceum Sztuk Plastycznych
im. Tadeusza Kulisiewicza 
w  Kaliszu

opiekun artystyczny: Izabella Symanowicz
Marcin Adamski 
Martyna Dominiak 
Patrycja Kaczorowska 
Jagoda Kopij 
Weronika Rzepecka
Paulina Sibilska 
Magda Szuleta 
Sara Świderska 
Julia Targańska 
Tomasz Ziółkowski
 

Zespół Szkół Plastycznych
w Katowicach

opiekun  artystyczny: Piotr Kossakowski 
Dominik Gocyła
Jakub Krzyszpin 
Wiktoria Łukaszewicz
 
opiekun  artystyczny: Agata Tomiczek-Wołonciej
Natalia Kaftan

Zespół Państwowych Szkół Plastycznych
w Krakowie

opiekun  artystyczny: Kazimierz Borkowski 
Agata Smarzek
Konstancja Sobieraj 
Ida Wątor

opiekun artystyczny: Marzena Bednarska
Weronika Jurek

opiekun artystyczny: Juliusz Kosin
Zofia Plichta

opiekun artystyczny: Michał Stanowski 
Anna Wójcik

opiekun artystyczny: Karolina Wilcan
Urszula Rams
Wiktoria Sulikowska
Gabriela Waloszek
 

opiekun artystyczny: Stanisław Zieliński 
Zofia Szczepanek

Państwowe Liceum Sztuk Plastyczne
im. Tadeusza Brzozowskiego
w Krośnie

opiekun artystyczny:  Marcin Płoszaj 
Karolina Kordyś

Zespół Szkół Plastycznych
im. Cypriana Kamila Norwida
w Lublinie

opiekun  artystyczny: Grzegorz Tomczyk
Cezary Stachura
 

Zespół Państwowych Szkół Plastycznych
im. Tadeusza Makowskiego
w Łodzi

opiekun artystyczny: Wiesław Budziejewski 
Nina Symanowicz
 

Państwowe Liceum Plastyczne
im. Józefa Chełmońskiego
w Nałęczowie

opiekun artystyczny: Łukasz Głowacki 
Jakub Koprianiuk 

opiekun artystyczny: Zbigniew Kosowski
Cyprian Michalczyk 
Olga Osipiuk
Bartosz Przybylski

 

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych
im. Jana Matejki
w Nowym Wiśniczu

opiekun artystyczny: Katarzyna Bochenek-Igielska 
Igor Piątek
Oliwia Strzopa 
Weronika Tomaszewska

 

Zespół Szkół Plastycznych
im. Józefa Brandta
w Radomiu

opiekun artystyczny: Grzegorz Kwiecień
Natalia Kiepiel 

opiekun artystyczny:  Jakub Strzelecki 
Anastazja Kowalczyk
 

Zespół Szkół Plastycznych
w Rzeszowie 

opiekun artystyczny: Andrzej Korzec 
Karolina Piotrowska 

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych 
im. Artura Grottgera
w Supraślu

opiekun artystyczny:: Honorata Wincenciak-Zamostna
Weronika Bartoszewicz
Paweł Boutowicz

opiekun artystyczny: Beata Wilczyńska 
Martyna Sacharko
 

Zespół Szkół Plastycznych
w Tarnowie

opiekun artystyczny:: Łukasz Wojtanowski 
Katarzyna Pasula
Kinga Garncarz
Igor Kukliński 

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych
im. Wojciecha Gersona
w Warszawie

opiekun artystyczny:  Tomasz Barszcz
Barbara Filochowska 
Dominika Jaczewska
Patrycja Molska
Kornelia Sobczak
Jan Wnuk
Maria Ziembińska
 

opiekun artystyczny:  Piotr Kraminer-Kaliciński 
Marta Kamieńska 

opiekun artystyczny:  Jerzy Mierzwiak
Emilia Marzan
Aleksandra Muczyń 
Kamila Stanisz

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych
im. Katarzyny Kobro
w Zduńskiej Woli

opiekun artystyczny:  Marzena Sroczyńska-Gudajczyk  
Agnieszka Nakonieczna
 

Komisarz konkursu: 
Izabella Symanowicz

posted under Konkursy, wystawy

Comments are closed.

Archiwa