Coś się kończy, coś zaczyna : )

wrzesień1

Wakacje się skończyły, ale dla nas to chyba nie będzie powód do smutku.
W tym roku szkolnym czeka nas na prawdę wiele emocji!
Po pierwsze i najważniejsze – już pod koniec września przenosimy siedzibę Liceum Plastycznego do nowego, nowo wyremontowanego budynku przy ulicy Nowy Świat 13, po drugie – w listopadzie będziemy świętować 15 rocznicą powstania naszej szkoły, czemu będą towarzyszyły liczne eventy, po trzecie – wciąż bierzemy udział w obchodach trwającego Roku Tadeusza Kulisiewicza, po czwarte, po piąte itd… przed nami mnóstwo pracy, ale tez przyjemności.
Tak więc rok szkolny czas zaczynać!

Na uroczystość inauguracji roku szkolnego 2019/2020 zapraszamy 2 września 2019 r. o godz. 9.00 przed front szkoły
przy ul. Rzemieślniczej

Podręczniki do przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych  na rok szkolny 2019/2020, będą podane przez nauczycieli prowadzących zajęcia na początku roku szkolnego.