Wakacje, wakacje… i do roboty ;-)

wrzesień2

Ani się nie obejrzeliśmy, jak dwa miesiące minęły i znów trzeba rano wstawać i pędzić do szkoły. A w szkole tylko praca, nauka, nauka, praca, zajęcia w szkole i poza nią, jeszcze trochę rysowania i parę projektów na renowację i jeszcze…

Należy mieć tylko nadzieję, że wszyscy dobrze wypoczęliśmy i naładowaliśmy akumulatory, bo w tym roku szkolnym czeka nas naprawdę dużo pracy.

Wspaniałą wiadomością jest to, że wkrótce będziemy przeprowadzać nasze pracownie artystyczne do nowych sal, które właśnie są remontowane w skrzydle przy ul. Handlowej. Na parterze do sal 37 i 38 przenosi się renowacja, a na I piętro wszystkie pozostałe pracownie za wyjątkiem ceramiki, która przynajmniej na razie pozostaje na warsztatach przy ul. Obywatelskiej. Nareszcie Liceum Plastyczne będzie miało własny „kąt”. Oczywiście w świetle nadchodzących wydarzeń  ma to wielkie znaczenie. Cały ten rok szkolny będziemy się przygotowywać do uroczystości związanych z obchodami 10-lecia powstania szkoły i nadania imienia szkole. Miło będzie się zaprezentować gościom zaproszonym przy tej okazji do naszej szkoły w nowej, wspaniałej siedzibie. Mamy również nadzieje, że nam  po prostu będzie się dobrze pracowało w nowym miejscu.

Miejmy więc ochotę i siłę do podejmowania nowych wyzwań w tym nadchodzącym roku szkolnym, wspierajmy sie i rozwijajmy nasze twórcze osobowości, zdobywajmy laury, czerpmy radość ze wspólnego przebywania w naszej małej społeczności, bądźmy dobrym przykładem dla kolegów z innych szkół i pokażmy, że w szkole można się po prostu nieźle bawić.

Chyba możemy uznać rok szkolny 2013/2014 za rozpoczęty.

WITAJCIE W SZKOLE !!!

I.M.