BILET DO LP – X edycja

marzec1

2018

Z przyjemnością informujemy, że 13 marca 2018 r. po raz dziesiąty w naszej szkole zostanie zorganizowany konkurs plastyczny z cyklu „Bilet do Liceum Plastycznego” p.t. „MARTWA NATURA W KADRZE”

Główną nagrodą tego konkursu jest BILET DO LP, czyli wstęp wolny do Liceum Plastycznego bez konieczności zdawania egzaminów wstępnych – dla trzech laureatów.

W czasie konkursu odbędzie się konferencja metodyczna dla nauczycieli prowadzona przez doradców metodycznych przy Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu oraz ZSP2 Liceum Plastyczne Kalisz. Wykłady prezentować będą: mgr Ewa Kowalczyk-Wiśniewska oraz dr  Joanna Bruś.

Zachęcamy uzdolnionych  uczniów klas III  gimnazjum do udziału w w/w konkursie.

Karta zgłoszenia uczestnika w konkursie plastycznym – 13 marca 2018 r.

UWAGA!

Prosimy uprzejmie o potwierdzenie telefoniczne lub e-mailowe otrzymania i zapoznania się z dokumentacją konkursu. Pomoże nam to w sprawnym przygotowaniu konkursu.

Możliwy jest udział większej ilości chętnych uczniów niż wskazania tabelki w karcie zgłoszeniowej.

Chętnych uczestników należy zgłaszać do dnia 09 marca 2018 roku do koordynatorów konkursu,

• Włodzimierz Ćwir pod adres e-mail: wlodstudioart@wp.pl lub pod numer telefonu: 501 528 604
  • Agnieszka Miśkiewicz pod adres e-mail: a.miskiewicz1@wp.pl lub pod numer telefonu: 603 228 503
  • Marcin Gaja pod adres e-mail: marcin_gaj@op.pl  lub pod numer telefonu: 507 039 474

Udział w przeglądzie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy !

posted under Konkursy, wystawy