Nabór na rok szkolny 2014/2015 już się rozpoczął… Nie ma na co czekać!!!

maj23

plakat LPdo 72dpi

INFORMACJE O EGZAMINIE WSTĘPNYM

Egzamin odbędzie się w budynku szkolnym przy ul. Rzemieślniczej 6 – na I piętrze w skrzydle Liceum Plastycznego.

Terminy egzaminów wstępnych są następujące:

• 04 czerwca 2014 r. godz. 9.oo – egzamin praktyczny z rysunku, malarstwa i kompozycji przestrzennej,
  • 05 czerwca 2014 r. godz. 9.oo – egzamin ustny – rozmowa kwalifikacyjna z wiadomości o kulturze i sztuce – zakres wiedzy na poziomie gimnazjum
  • Czas trwania egzaminu praktycznego wynosi 270 minut – na każdy etap przeznaczone jest 90 min., między etapami przewidywane są 2 przerwy po 15 minut
  • Na egzamin praktyczny  kandydaci przynoszą: ołówki, gumkę, farby plakatowe, akrylowe lub inne, pojemnik na wodę,  pędzle, blok techniczny, nożyczki, klej, taśmę  klejącą.
  • Na drugi etap egzaminu – rozmowę kwalifikacyjną – kandydaci  przynoszą  teczkę z najlepszymi pracami rysunkowymi i malarskimi  wykonanymi przez siebie w domu.

posted under ... inne